biuro rachunkowe Geltz w Poznaniu profesjonalne usługi księgowe dobra księgowa Poznań

Aktualności

Strona 1 z 12  > >>

Mikrorachunek podatkowy

Mikrorachunek podatkowy

Jest to indywidualny rachunek podatkowy, który służy do wpłat PIT, CIT i VAT. Od 1 stycznia 2020 r. podatnicy i pracodawcy-płatnicy zapłacą PIT, CIT i VAT do urzędu skarbowego za jego pomocą.

 

https://www.podatki.gov.pl/generator-mikrorachunku-podatkowego

dalej...
Podzielona płatność od 01 listopada 2019

Obowiązkowy Split Payment - od 1 listopada 2019 r.

Split payment zastąpi funkcjonującą dotychczas zasadę „odwrotnego obciążenia”. Metoda podzielonej płatności dotyczy tych, którzy do tej pory mieli do czynienia z tą zasadą (jako sprzedający lub kupujący).
 

Split payment polega na:

  • rozdzieleniu płatności wynikającej z faktury na: kwotę netto i kwotę VAT
  • dokonaniu wpłaty tych kwot z zastosowaniem podzielonej płatności (split payment) w banku

 

dalej...

Usługi rachunkowe

Serdecznie zapraszamy także klientów z innych miejscowości województwa wiekopolskiego do skorzystania z usług księgowych biura rachunkowego Geltz z Poznania/dz.Grunwald:

Szybki kontakt

Mobilna księgowa Poznań

Mobilna księgowość – oszczędzasz nie tylko czas

Mobilna księgowość polega na tym, że obsługę finansową firmy w ustalonym (pełnym lub częściowym) zakresie wykonuje się nie w siedzibie danego biura rachunkowego, czy księgowego, ale w siedzibie firmy/ firm Klientów w umówionych wcześniej terminach.

Mobilna księgowość to forma świadczenia usług księgowych niezależnie od tego, czy dotyczy tak zwanej księgowości uproszczonej, czy też księgowości pełnej związanej z prowadzeniem ksiąg handlowych. Nie ma przy niej też najmniejszego znaczenia, czym i w jakim zakresie zajmuje się dane przedsiębiorstwo/instytucja.
Zaletami mobilnej księgowości, cenionymi nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie są przede wszystkim:

  • Oszczędność czasu,
  • Wygoda,
  • Możliwość pełnego monitoringu danych i analiz w dowolnym miejscu i czasie,
  • Możliwość elastycznego korygowania i uzupełniania koniecznych danych w dogodnej lokalizacji,
  • Świadomość, że mobilna księgowa będąc ‘na oku’ zajmie się wszystkim na miejscu kiedy trzeba i tak, jak trzeba,
  • W efekcie niższe koszty obsługi księgowej, niż zatrudnienie księgowej na etat, przy identycznym poziomie usług.

Mobilna księgowa w Poznaniu

Mobilna księgowość to coraz popularniejsze rozwiązanie zwłaszcza wśród przedsiębiorców z Poznania. Jesteśmy jednym z niewielu biur rachunkowych, które oferuje pełny wachlarz usług świadczonych przez mobilną księgową w siedzibie firmy u Klienta, w czy innym wybranym miejscu na tak wysokim poziomie.

Trzeba podkreślić, że świadczone przez nas usługi mobilnej księgowości w niczym nie ustępują tym realizowanym tradycyjnie, w naszym Biurze Rachunkowym. Są równie bezpieczne, profesjonalne i całościowe.

Dobra księgowa Elwira Geltz proponuje mobilną księgowość i zaprasza

Jeśli chcesz osobiście przekonać się co do zalet mobilnej księgowości, i naszej solidnej obsługi, która przyczynia się do sukcesu finansowego firm o różnej wielkości i profilu, wypróbuj księgowość mobilną z nami.

Biuro rachunkowe Geltz z siedzibą w dzielnicy Poznań Grunwald obsługuje Klientów z Poznania, Skórzewa, Plewisk, Przeźmierowa i innych miejscowości.

Wyniki ksiąg podatkowych prezentujemy za pośrednictwem platformy Taxxo lub przesyłamy pocztą elektroniczną bezpośrednio na skrzynkę Klienta.

Licznik odwiedzin: 91539
Google plus