biuro rachunkowe Geltz w Poznaniu profesjonalne usługi księgowe dobra księgowa Poznań

Aktualności

Strona 1 z 14  > >>

Zmiana siedziby Biura Rachunkowego

Informujemy, że od 25 maja 2022 Biuro zmieniło główną siedzibę. Mieścimy się teraz w pięknym nowo wyremontowanym bydynku w Wirach przy ul. Komornckiej 26

 

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do nowej siedziby na pyszną kawkę przy omawianiu Nowego Ładu 2.0

 

 

dalej...
Z nami założysz firmę

Razem z mBankiem pomagamy przedsiębiorcom
w przejściu na e-commerce.

zadzwoń do księgowej: 602868628

dalej...

Usługi rachunkowe

Serdecznie zapraszamy także klientów z innych miejscowości województwa wiekopolskiego do skorzystania z usług księgowych biura rachunkowego Geltz z Poznania/dz.Grunwald:

Mobilna księgowa Poznań

Mobilna księgowość – oszczędzasz nie tylko czas

Mobilna księgowość polega na tym, że obsługę finansową firmy w ustalonym (pełnym lub częściowym) zakresie wykonuje się nie w siedzibie danego biura rachunkowego, czy księgowego, ale w siedzibie firmy/ firm Klientów w umówionych wcześniej terminach.

Mobilna księgowość to forma świadczenia usług księgowych niezależnie od tego, czy dotyczy tak zwanej księgowości uproszczonej, czy też księgowości pełnej związanej z prowadzeniem ksiąg handlowych. Nie ma przy niej też najmniejszego znaczenia, czym i w jakim zakresie zajmuje się dane przedsiębiorstwo/instytucja.
Zaletami mobilnej księgowości, cenionymi nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie są przede wszystkim:

  • Oszczędność czasu,
  • Wygoda,
  • Możliwość pełnego monitoringu danych i analiz w dowolnym miejscu i czasie,
  • Możliwość elastycznego korygowania i uzupełniania koniecznych danych w dogodnej lokalizacji,
  • Świadomość, że mobilna księgowa będąc ‘na oku’ zajmie się wszystkim na miejscu kiedy trzeba i tak, jak trzeba,
  • W efekcie niższe koszty obsługi księgowej, niż zatrudnienie księgowej na etat, przy identycznym poziomie usług.

Mobilna księgowa w Poznaniu

Mobilna księgowość to coraz popularniejsze rozwiązanie zwłaszcza wśród przedsiębiorców z Poznania. Jesteśmy jednym z niewielu biur rachunkowych, które oferuje pełny wachlarz usług świadczonych przez mobilną księgową w siedzibie firmy u Klienta, w czy innym wybranym miejscu na tak wysokim poziomie.

Trzeba podkreślić, że świadczone przez nas usługi mobilnej księgowości w niczym nie ustępują tym realizowanym tradycyjnie, w naszym Biurze Rachunkowym. Są równie bezpieczne, profesjonalne i całościowe.

Dobra księgowa Elwira Geltz proponuje mobilną księgowość i zaprasza

Jeśli chcesz osobiście przekonać się co do zalet mobilnej księgowości, i naszej solidnej obsługi, która przyczynia się do sukcesu finansowego firm o różnej wielkości i profilu, wypróbuj księgowość mobilną z nami.

Biuro rachunkowe Geltz z siedzibą w dzielnicy Poznań Grunwald obsługuje Klientów z Poznania, Skórzewa, Plewisk, Przeźmierowa i innych miejscowości.

Wyniki ksiąg podatkowych prezentujemy za pośrednictwem platformy Taxxo lub przesyłamy pocztą elektroniczną bezpośrednio na skrzynkę Klienta.

Licznik odwiedzin: 185693
Google plus