biuro rachunkowe Geltz w Poznaniu profesjonalne usługi księgowe dobra księgowa Poznań

Aktualności

Strona 1 z 11  > >>

Zasiłek macierzyński w 2015 roku

Każdej pracującej kobiecie, która ma w niedługim czasie urodzić dziecko przysługuje prawo do zasiłku macierzyńskiego, czyli świadczenia pieniężnych usług z tytułu urodzenia dziecka. Połącznie obowiązków zawodowych z wychowywaniem nowonarodzonego dziecka jest bowiem rzeczą wręcz niewykonalną, dlatego to wsparcie finansowe ma przez okres jednego roku ułatwić założenie lub powiększenie rodziny. Istnieją jednak pewne wymagania, jakie trzeba spełnić aby otrzymać zasiłek macierzyński. Przysługuje on jedynie kobietom, które urodziły dziecko w okresie ubezpieczenia chorobowego bądź urlopu wychowawczego. Podstawą jego przyznania jest przede wszystkim opłacanie składek na ubezpieczenie chorobowe, właśnie dlatego kobiety pracujące na podstawie umowy o pracę nie muszą się martwić o otrzymanie zasiłku. 

dalej...
Zalety posiadania księgowej

Zarządzanie pełną księgowością firmy to bardzo odpowiedzialne zadanie, które należy powierzać jedynie profesjonalnym oraz odpowiedzialnym osobom. Wielu przedsiębiorców przy założeniu firmy zastanawia się czy zatrudnienie księgowej jest opłacalnym posunięciem, inni zwracają się do biur rachunkowych, które przejmują obowiązki księgowe na swoje barki. Niemniej jednak zajmowanie się ewidencją księgową na własną rękę może okazać się zbyt trudnym zadaniem, dlatego dobrze poszukać innego rozwiązania. Zanim przystąpimy do owych poszukiwań dobrze jest odpowiedzieć sobie na parę istotnych pytań, które będą mogły nas nakierować. W niektórych przypadkach może się bowiem okazać, że zatrudnienie księgowej może być jedynie zbędnym wydatkiem, jakiego lepiej unikać. 

dalej...

Usługi rachunkowe

Serdecznie zapraszamy także klientów z innych miejscowości województwa wiekopolskiego do skorzystania z usług księgowych biura rachunkowego Geltz z Poznania/dz.Grunwald:

Szybki kontakt

Mobilna księgowa Poznań

Mobilna księgowość – oszczędzasz nie tylko czas

Mobilna księgowość polega na tym, że obsługę finansową firmy w ustalonym (pełnym lub częściowym) zakresie wykonuje się nie w siedzibie danego biura rachunkowego, czy księgowego, ale w siedzibie firmy/ firm Klientów w umówionych wcześniej terminach.

Mobilna księgowość to forma świadczenia usług księgowych niezależnie od tego, czy dotyczy tak zwanej księgowości uproszczonej, czy też księgowości pełnej związanej z prowadzeniem ksiąg handlowych. Nie ma przy niej też najmniejszego znaczenia, czym i w jakim zakresie zajmuje się dane przedsiębiorstwo/instytucja.
Zaletami mobilnej księgowości, cenionymi nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie są przede wszystkim:

  • Oszczędność czasu,
  • Wygoda,
  • Możliwość pełnego monitoringu danych i analiz w dowolnym miejscu i czasie,
  • Możliwość elastycznego korygowania i uzupełniania koniecznych danych w dogodnej lokalizacji,
  • Świadomość, że mobilna księgowa będąc ‘na oku’ zajmie się wszystkim na miejscu kiedy trzeba i tak, jak trzeba,
  • W efekcie niższe koszty obsługi księgowej, niż zatrudnienie księgowej na etat, przy identycznym poziomie usług.

Mobilna księgowa w Poznaniu

Mobilna księgowość to coraz popularniejsze rozwiązanie zwłaszcza wśród przedsiębiorców z Poznania. Jesteśmy jednym z niewielu biur rachunkowych, które oferuje pełny wachlarz usług świadczonych przez mobilną księgową w siedzibie firmy u Klienta, w czy innym wybranym miejscu na tak wysokim poziomie.

Trzeba podkreślić, że świadczone przez nas usługi mobilnej księgowości w niczym nie ustępują tym realizowanym tradycyjnie, w naszym Biurze Rachunkowym. Są równie bezpieczne, profesjonalne i całościowe.

Dobra księgowa Elwira Geltz proponuje mobilną księgowość i zaprasza

Jeśli chcesz osobiście przekonać się co do zalet mobilnej księgowości, i naszej solidnej obsługi, która przyczynia się do sukcesu finansowego firm o różnej wielkości i profilu, wypróbuj księgowość mobilną z nami.

Biuro rachunkowe Geltz z siedzibą w dzielnicy Poznań Grunwald obsługuje Klientów z Poznania, Skórzewa, Plewisk, Przeźmierowa i innych miejscowości.

Wyniki ksiąg podatkowych prezentujemy za pośrednictwem platformy Taxxo lub przesyłamy pocztą elektroniczną bezpośrednio na skrzynkę Klienta.

Licznik odwiedzin: 75762
Google plus