biuro rachunkowe Geltz w Poznaniu profesjonalne usługi księgowe dobra księgowa Poznań

Aktualności

Strona 1 z 11  > >>

Zasiłek macierzyński w 2015 roku

Każdej pracującej kobiecie, która ma w niedługim czasie urodzić dziecko przysługuje prawo do zasiłku macierzyńskiego, czyli świadczenia pieniężnych usług z tytułu urodzenia dziecka. Połącznie obowiązków zawodowych z wychowywaniem nowonarodzonego dziecka jest bowiem rzeczą wręcz niewykonalną, dlatego to wsparcie finansowe ma przez okres jednego roku ułatwić założenie lub powiększenie rodziny. Istnieją jednak pewne wymagania, jakie trzeba spełnić aby otrzymać zasiłek macierzyński. Przysługuje on jedynie kobietom, które urodziły dziecko w okresie ubezpieczenia chorobowego bądź urlopu wychowawczego. Podstawą jego przyznania jest przede wszystkim opłacanie składek na ubezpieczenie chorobowe, właśnie dlatego kobiety pracujące na podstawie umowy o pracę nie muszą się martwić o otrzymanie zasiłku. 

dalej...
Zalety posiadania księgowej

Zarządzanie pełną księgowością firmy to bardzo odpowiedzialne zadanie, które należy powierzać jedynie profesjonalnym oraz odpowiedzialnym osobom. Wielu przedsiębiorców przy założeniu firmy zastanawia się czy zatrudnienie księgowej jest opłacalnym posunięciem, inni zwracają się do biur rachunkowych, które przejmują obowiązki księgowe na swoje barki. Niemniej jednak zajmowanie się ewidencją księgową na własną rękę może okazać się zbyt trudnym zadaniem, dlatego dobrze poszukać innego rozwiązania. Zanim przystąpimy do owych poszukiwań dobrze jest odpowiedzieć sobie na parę istotnych pytań, które będą mogły nas nakierować. W niektórych przypadkach może się bowiem okazać, że zatrudnienie księgowej może być jedynie zbędnym wydatkiem, jakiego lepiej unikać. 

dalej...

Usługi rachunkowe

Serdecznie zapraszamy także klientów z innych miejscowości województwa wiekopolskiego do skorzystania z usług księgowych biura rachunkowego Geltz z Poznania/dz.Grunwald:

Szybki kontakt

Księgowość, księgowa online Poznań

Księgowość online – nowoczesna, bezpieczna, intuicyjna

Księgowość online to efekt nowoczesności i informatyzacji w służbie człowiekowi, powoli stający się normą. Jest ona szczególnie polecana przez ekspertów i pomysłodawców małym i mikro przedsiębiorstwom prowadzącym Księgę przychodów i rozchodów oraz płacącym VAT.

Księgowa online to coraz częściej ceniona przez Właścicieli firm forma prowadzenia księgowości dostępna Klientom bez ograniczeń czasowych, w każdym miejscu i czasie pod warunkiem dostępu do sieci i posiadania stosownego konta na bezpiecznej, sprawdzonej, dedykowanej rachunkowości platformie.

Księgowość online prowadzana przez księgową online ma same zalety

Księgowość online cechuje się przede wszystkim:

 • Niskimi kosztami,
 • Wygodą – dane podaje się tylko raz,
 • Kompleksowością,
 • Pozytywnym wpływem na środowisko naturalne.

Księgowość online – księgowa online umożliwia:

 • Ewidencję księgi przychodów i rozchodów,
 • Wystawianie wszelkiego typu faktur,
 • Rejestrację innych przychodów,
 • Rejestrację kosztów z potrzebnym rozróżnieniem ich rodzajów,
 • Obliczanie podatków oraz ubezpieczeń,
 • Generowanie gotowych do druku dokumentów w tym deklaracji podatkowych i innych,
 • Utworzenie bazy dóbr, kontrahentów, towarów, usług, etc,
 • Ewidencję czy amortyzację wyposażenia, środków trwałych oraz pojazdów,
 • Uzyskanie pomocy online w przypadku ewentualnych problemów.

Dzięki księgowości online Przedsiębiorcy i inni właściciele mogą wszystkie potrzebne gromadzić w jednym miejscu, mając do nich pełny dostęp 24 godziny na dobę bez ograniczeń za pomocą komputera bądź innego urządzenia mobilnego z dostępem do sieci.

O księgowej online w Geltz z Poznania

Poznańskie Biuro Rachunkowe Geltz proponuje swoim Klientom usługi księgowości online poprzez dostęp do bezpiecznej, dedykowanej biurom rachunkowym platformy Taxxo, dzięki której mają oni dostęp między innymi do profesjonalnego programu fakturowania, prowadzenia raportów kasowych i innych przydatnych opcji bez ograniczeń, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca w kraju i zagranicą.

Licznik odwiedzin: 75764
Google plus