biuro rachunkowe Geltz w Poznaniu profesjonalne usługi księgowe dobra księgowa Poznań

Aktualności

Strona 1 z 12  > >>

Mikrorachunek podatkowy

Mikrorachunek podatkowy

Jest to indywidualny rachunek podatkowy, który służy do wpłat PIT, CIT i VAT. Od 1 stycznia 2020 r. podatnicy i pracodawcy-płatnicy zapłacą PIT, CIT i VAT do urzędu skarbowego za jego pomocą.

 

https://www.podatki.gov.pl/generator-mikrorachunku-podatkowego

dalej...
Podzielona płatność od 01 listopada 2019

Obowiązkowy Split Payment - od 1 listopada 2019 r.

Split payment zastąpi funkcjonującą dotychczas zasadę „odwrotnego obciążenia”. Metoda podzielonej płatności dotyczy tych, którzy do tej pory mieli do czynienia z tą zasadą (jako sprzedający lub kupujący).
 

Split payment polega na:

 • rozdzieleniu płatności wynikającej z faktury na: kwotę netto i kwotę VAT
 • dokonaniu wpłaty tych kwot z zastosowaniem podzielonej płatności (split payment) w banku

 

dalej...

Usługi rachunkowe

Serdecznie zapraszamy także klientów z innych miejscowości województwa wiekopolskiego do skorzystania z usług księgowych biura rachunkowego Geltz z Poznania/dz.Grunwald:

Szybki kontakt

Biuro Rachunkowe Skórzewo

Moje Biuro Rachunkowe świadczące usługi księgowe i rachunkowe w Poznaniu, działa też ze szczególnym ukłonem w stronę Skórzewa, dostosowując ofertę oraz sposób pracy do lokalnych potrzeb, których nie wolno bagatelizować.

Dobra, mobilna księgowa dojedzie do Skórzewa

Dajemy gwarancję, że nasza dobra księgowa poradzi sobie z wszystkimi kwestiami związanymi z rozumieniem oraz zastosowaniem najnowszych przepisów regulujących działalność Twojej firmy w Skórzewie i okolicach.

Mobilna księgowa sprawi, że uwolnisz się od trudnych kwestii kadrowych i księgowych, jednocześnie mając wszystko pod pełną kontrolą. Po daniu pełnomocnictwa, może też reprezentować Cię przed właściwymi urzędami, takimi jak przykładowo ZUS, dzięki czemu nie będziesz musiał/a spędzać wielu godzin w kolejkach.

Usługi księgowe i księgowość online przygotowane dla Skórzewa

Wśród starannie dopasowanych do lokalnych potrzeb Skórzewa usług Biura Rachunkowego znajdziesz następujące usługi księgowe przydatne przy prowadzeniu działalności gospodarczej niezależnie od branży i liczby zatrudnionych osób, oferowane metodą tradycyjną, jak również w postaci wygodnej księgowości online:

 • Prowadzenie książki podatkowej przychodów i rozchodów,
 • Prowadzenie ksiąg handlowych,
 • Prowadzenie ewidencji przychodów – rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego,
 • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia oraz rejestrów zakupu i sprzedaży VAT.

Oprócz tych typowych usług księgowych na przedsiębiorców ze Skórzewa w naszym poznańskim Biurze Rachunkowym czeka:

 • Obsługa kadrowa i płacowa firm,
 • Pomoc w odzyskiwaniu podatku VAT od materiałów budowlanych,
 • Możliwość reprezentowania przed różnymi instytucjami i urzędami (ZUS, Urząd Skarbowy i inne).

Dobra rachunkowość od Geltz dla Skórzewa

W Biurze Rachunkowym Geltz mieszkańcom Skórzewa proponujemy cały szereg  usług rachunkowych, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania różnych, nawet najmniejszych lokalnych podmiotów gospodarczych:

 • Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT dla przedsiębiorców oraz deklaracji rocznych PIT dla osób fizycznych,
 • Sporządzanie dokumentacji i rozliczeń z ZUS,
 • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
 • Sporządzanie sprawozdań GUS.

Nasza dobra księgowa nie zostawi bez pomocy też osób prywatnych mieszkających w Skórzewie. W razie potrzeby chętnie rozliczy PIT zgodnie z przepisami obowiązującymi w danym roku podatkowym tak, byś uniknęła/uniknął kłopotów i srogich kar.

Wszystkich mieszkańców Skórzewa szukających dobrych rozwiązań księgowych – rachunkowości, księgowej mobilnej czy bezpiecznej księgowości online zapraszamy do współpracy z Biurem Rachunkowym Elwiry Geltz z Poznania!

Skórzewo – wieś sołecka zlokalizowana w województwie wielkopolskim, w gminie Dopiewo, przyległa do Poznania. Początki Skórzewa datuje się na lata 1400-1600, obecnie liczy ono ponad 6 tysięcy mieszkańców i jest wsią podmiejską, z zabudową typowo mieszkaniową. Wcześniej rozwinięte rolnictwo indywidualne zanika, rozwija się za to drobny przemysł i rzemiosło.

 

Licznik odwiedzin: 96907
Google plus