biuro rachunkowe Geltz w Poznaniu profesjonalne usługi księgowe dobra księgowa Poznań

Aktualności

Strona 1 z 14  > >>

Zmiana siedziby Biura Rachunkowego

Informujemy, że od 25 maja 2022 Biuro zmieniło główną siedzibę. Mieścimy się teraz w pięknym nowo wyremontowanym bydynku w Wirach przy ul. Komornckiej 26

 

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do nowej siedziby na pyszną kawkę przy omawianiu Nowego Ładu 2.0

 

 

dalej...
Z nami założysz firmę

Razem z mBankiem pomagamy przedsiębiorcom
w przejściu na e-commerce.

zadzwoń do księgowej: 602868628

dalej...

Usługi rachunkowe

Serdecznie zapraszamy także klientów z innych miejscowości województwa wiekopolskiego do skorzystania z usług księgowych biura rachunkowego Geltz z Poznania/dz.Grunwald:

Biuro Rachunkowe Skórzewo

Moje Biuro Rachunkowe świadczące usługi księgowe i rachunkowe w Poznaniu, działa też ze szczególnym ukłonem w stronę Skórzewa, dostosowując ofertę oraz sposób pracy do lokalnych potrzeb, których nie wolno bagatelizować.

Dobra, mobilna księgowa dojedzie do Skórzewa

Dajemy gwarancję, że nasza dobra księgowa poradzi sobie z wszystkimi kwestiami związanymi z rozumieniem oraz zastosowaniem najnowszych przepisów regulujących działalność Twojej firmy w Skórzewie i okolicach.

Mobilna księgowa sprawi, że uwolnisz się od trudnych kwestii kadrowych i księgowych, jednocześnie mając wszystko pod pełną kontrolą. Po daniu pełnomocnictwa, może też reprezentować Cię przed właściwymi urzędami, takimi jak przykładowo ZUS, dzięki czemu nie będziesz musiał/a spędzać wielu godzin w kolejkach.

Usługi księgowe i księgowość online przygotowane dla Skórzewa

Wśród starannie dopasowanych do lokalnych potrzeb Skórzewa usług Biura Rachunkowego znajdziesz następujące usługi księgowe przydatne przy prowadzeniu działalności gospodarczej niezależnie od branży i liczby zatrudnionych osób, oferowane metodą tradycyjną, jak również w postaci wygodnej księgowości online:

 • Prowadzenie książki podatkowej przychodów i rozchodów,
 • Prowadzenie ksiąg handlowych,
 • Prowadzenie ewidencji przychodów – rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego,
 • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia oraz rejestrów zakupu i sprzedaży VAT.

Oprócz tych typowych usług księgowych na przedsiębiorców ze Skórzewa w naszym poznańskim Biurze Rachunkowym czeka:

 • Obsługa kadrowa i płacowa firm,
 • Pomoc w odzyskiwaniu podatku VAT od materiałów budowlanych,
 • Możliwość reprezentowania przed różnymi instytucjami i urzędami (ZUS, Urząd Skarbowy i inne).

Dobra rachunkowość od Geltz dla Skórzewa

W Biurze Rachunkowym Geltz mieszkańcom Skórzewa proponujemy cały szereg  usług rachunkowych, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania różnych, nawet najmniejszych lokalnych podmiotów gospodarczych:

 • Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT dla przedsiębiorców oraz deklaracji rocznych PIT dla osób fizycznych,
 • Sporządzanie dokumentacji i rozliczeń z ZUS,
 • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
 • Sporządzanie sprawozdań GUS.

Nasza dobra księgowa nie zostawi bez pomocy też osób prywatnych mieszkających w Skórzewie. W razie potrzeby chętnie rozliczy PIT zgodnie z przepisami obowiązującymi w danym roku podatkowym tak, byś uniknęła/uniknął kłopotów i srogich kar.

Wszystkich mieszkańców Skórzewa szukających dobrych rozwiązań księgowych – rachunkowości, księgowej mobilnej czy bezpiecznej księgowości online zapraszamy do współpracy z Biurem Rachunkowym Elwiry Geltz z Poznania!

 

Licznik odwiedzin: 185697
Google plus