biuro rachunkowe Geltz w Poznaniu profesjonalne usługi księgowe dobra księgowa Poznań

Aktualności

Strona 1 z 13  > >>

Z nami założysz firmę

Razem z mBankiem pomagamy przedsiębiorcom
w przejściu na e-commerce.

zadzwoń do księgowej: 602868628

dalej...
Biuro rachunkowe współpracujące z mBank
dalej...

Usługi rachunkowe

Serdecznie zapraszamy także klientów z innych miejscowości województwa wiekopolskiego do skorzystania z usług księgowych biura rachunkowego Geltz z Poznania/dz.Grunwald:

Biuro Rachunkowe Przeźmierowo

Biuro Rachunkowe z jego właścicielką Elwirą Geltz mieści się w Poznaniu, ale znając lokalne środowisko i potrzeby, bardzo chętnie pomoże mieszkańcom pobliskiego Przeźmierowa we wszystkim, co związane z podatkami, dokumentacją GUS, a nawet kadrami.

Mobilna księgowa - dobra księgowa, która doradzi w Przeźmierowie

Dobra księgowa, także ta mobilna może znacznie ułatwić życie wszystkim tym, którzy prowadzą jakąkolwiek działalność w Przeźmierowie. Dzięki niej nie trzeba będzie się martwić o problemy z ZUSem, pilnować ważnych urzędowych terminów, czy rozliczania faktur.

W razie potrzeby nasza mobilna księgowa będąca na bieżąco ze wszystkimi przepisami podatkowymi szybko zareaguje i zajmie się szczegółami. Wyjaśni aktualne zasady obowiązujące w regulacjach prawnych, przedstawi też na bieżąco raporty, żebyś miał/a wszystko pod kontrolą.

Usługi księgowe i księgowość online to nasza specjalność popularna w Przeźmierowie

Księgowość online i usługi księgowe świadczone mieszkańcom Przeźmierowa przez wykwalifikowaną, dobrą księgową to przede wszystkim terminowe i dokładne prowadzenie:

 • Książki podatkowej przychodów i rozchodów,
 • Ksiąg handlowych,
 • Ewidencji przychodów – rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego,
 • Ewidencji środków trwałych i wyposażenia oraz rejestrów zakupu i sprzedaży VAT.

Nasza działalność opiera się nie tylko na świadczeniu samych usług księgowych. Chcemy być jak najbardziej pomocni mieszkańcom Przeźmierowa i okolic, dlatego lokalnym przedsiębiorcom proponujemy również:

 • Obsługę kadrową i płacową firm,
 • Pomoc w odzyskiwaniu podatku VAT od materiałów budowlanych,
 • Możliwość reprezentowania przed różnymi instytucjami i urzędami (Urząd Skarbowy, ZUS i inne).

Rachunkowość w Przeźmierowie, to proste - z Biurem Geltz

Rachunkowość i jej zagadnienia w naszym Biurze zajmują bardzo ważne miejsce i do prowadzenia dokumentacji naszych Klientów niezależnie od profilu i formatu prowadzonej przez nich działalności przywiązujemy bardzo dużą wagę.

Mieszkańcom Przeźmierowa i innych miejscowości w okolicach Poznania pomagamy przez:

 • Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT dla przedsiębiorców,
 • Sporządzanie dokumentacji i rozliczeń z ZUS,
 • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
 • Sporządzanie sprawozdań GUS,
 • Sporządzanie deklaracji rocznych PIT dla osób indywidualnych.

Dzięki księgowości online i mobilnej księgowej z nami będzie Ci dużo łatwiej w Przeźmierowie prowadzić działalność gospodarczą czy rolną – przekonaj się sam/a!

Przeźmierowo – niewielka wieś w województwie wielkopolskim w gminie Tarnowo Podgórne, odległa od Poznania zaledwie o około 10km. Brak jest danych o historii osady, niemniej jednak obecnie mimo małego obszaru intensywnie się rozwija, posiada własną bogatą infrastrukturę służącą mieszkańcom. Przeźmierowo już w roku 2010 miało dużą gęstość zaludnienia w przeliczeniu na km2, liczyła ona 1680 osób/km2.

 

Licznik odwiedzin: 146456
Google plus