biuro rachunkowe Geltz w Poznaniu profesjonalne usługi księgowe dobra księgowa Poznań

Aktualności

Strona 1 z 11  > >>

Zasiłek macierzyński w 2015 roku

Każdej pracującej kobiecie, która ma w niedługim czasie urodzić dziecko przysługuje prawo do zasiłku macierzyńskiego, czyli świadczenia pieniężnych usług z tytułu urodzenia dziecka. Połącznie obowiązków zawodowych z wychowywaniem nowonarodzonego dziecka jest bowiem rzeczą wręcz niewykonalną, dlatego to wsparcie finansowe ma przez okres jednego roku ułatwić założenie lub powiększenie rodziny. Istnieją jednak pewne wymagania, jakie trzeba spełnić aby otrzymać zasiłek macierzyński. Przysługuje on jedynie kobietom, które urodziły dziecko w okresie ubezpieczenia chorobowego bądź urlopu wychowawczego. Podstawą jego przyznania jest przede wszystkim opłacanie składek na ubezpieczenie chorobowe, właśnie dlatego kobiety pracujące na podstawie umowy o pracę nie muszą się martwić o otrzymanie zasiłku. 

dalej...
Zalety posiadania księgowej

Zarządzanie pełną księgowością firmy to bardzo odpowiedzialne zadanie, które należy powierzać jedynie profesjonalnym oraz odpowiedzialnym osobom. Wielu przedsiębiorców przy założeniu firmy zastanawia się czy zatrudnienie księgowej jest opłacalnym posunięciem, inni zwracają się do biur rachunkowych, które przejmują obowiązki księgowe na swoje barki. Niemniej jednak zajmowanie się ewidencją księgową na własną rękę może okazać się zbyt trudnym zadaniem, dlatego dobrze poszukać innego rozwiązania. Zanim przystąpimy do owych poszukiwań dobrze jest odpowiedzieć sobie na parę istotnych pytań, które będą mogły nas nakierować. W niektórych przypadkach może się bowiem okazać, że zatrudnienie księgowej może być jedynie zbędnym wydatkiem, jakiego lepiej unikać. 

dalej...

Usługi rachunkowe

Serdecznie zapraszamy także klientów z innych miejscowości województwa wiekopolskiego do skorzystania z usług księgowych biura rachunkowego Geltz z Poznania/dz.Grunwald:

Szybki kontakt

Biuro Rachunkowe Przeźmierowo

Biuro Rachunkowe z jego właścicielką Elwirą Geltz mieści się w Poznaniu, ale znając lokalne środowisko i potrzeby, bardzo chętnie pomoże mieszkańcom pobliskiego Przeźmierowa we wszystkim, co związane z podatkami, dokumentacją GUS, a nawet kadrami.

Mobilna księgowa - dobra księgowa, która doradzi w Przeźmierowie

Dobra księgowa, także ta mobilna może znacznie ułatwić życie wszystkim tym, którzy prowadzą jakąkolwiek działalność w Przeźmierowie. Dzięki niej nie trzeba będzie się martwić o problemy z ZUSem, pilnować ważnych urzędowych terminów, czy rozliczania faktur.

W razie potrzeby nasza mobilna księgowa będąca na bieżąco ze wszystkimi przepisami podatkowymi szybko zareaguje i zajmie się szczegółami. Wyjaśni aktualne zasady obowiązujące w regulacjach prawnych, przedstawi też na bieżąco raporty, żebyś miał/a wszystko pod kontrolą.

Usługi księgowe i księgowość online to nasza specjalność popularna w Przeźmierowie

Księgowość online i usługi księgowe świadczone mieszkańcom Przeźmierowa przez wykwalifikowaną, dobrą księgową to przede wszystkim terminowe i dokładne prowadzenie:

 • Książki podatkowej przychodów i rozchodów,
 • Ksiąg handlowych,
 • Ewidencji przychodów – rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego,
 • Ewidencji środków trwałych i wyposażenia oraz rejestrów zakupu i sprzedaży VAT.

Nasza działalność opiera się nie tylko na świadczeniu samych usług księgowych. Chcemy być jak najbardziej pomocni mieszkańcom Przeźmierowa i okolic, dlatego lokalnym przedsiębiorcom proponujemy również:

 • Obsługę kadrową i płacową firm,
 • Pomoc w odzyskiwaniu podatku VAT od materiałów budowlanych,
 • Możliwość reprezentowania przed różnymi instytucjami i urzędami (Urząd Skarbowy, ZUS i inne).

Rachunkowość w Przeźmierowie, to proste - z Biurem Geltz

Rachunkowość i jej zagadnienia w naszym Biurze zajmują bardzo ważne miejsce i do prowadzenia dokumentacji naszych Klientów niezależnie od profilu i formatu prowadzonej przez nich działalności przywiązujemy bardzo dużą wagę.

Mieszkańcom Przeźmierowa i innych miejscowości w okolicach Poznania pomagamy przez:

 • Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT dla przedsiębiorców,
 • Sporządzanie dokumentacji i rozliczeń z ZUS,
 • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
 • Sporządzanie sprawozdań GUS,
 • Sporządzanie deklaracji rocznych PIT dla osób indywidualnych.

Dzięki księgowości online i mobilnej księgowej z nami będzie Ci dużo łatwiej w Przeźmierowie prowadzić działalność gospodarczą czy rolną – przekonaj się sam/a!

Przeźmierowo – niewielka wieś w województwie wielkopolskim w gminie Tarnowo Podgórne, odległa od Poznania zaledwie o około 10km. Brak jest danych o historii osady, niemniej jednak obecnie mimo małego obszaru intensywnie się rozwija, posiada własną bogatą infrastrukturę służącą mieszkańcom. Przeźmierowo już w roku 2010 miało dużą gęstość zaludnienia w przeliczeniu na km2, liczyła ona 1680 osób/km2.

 

Licznik odwiedzin: 75764
Google plus