biuro rachunkowe Geltz w Poznaniu profesjonalne usługi księgowe dobra księgowa Poznań

Aktualności

Strona 1 z 12  > >>

Mikrorachunek podatkowy

Mikrorachunek podatkowy

Jest to indywidualny rachunek podatkowy, który służy do wpłat PIT, CIT i VAT. Od 1 stycznia 2020 r. podatnicy i pracodawcy-płatnicy zapłacą PIT, CIT i VAT do urzędu skarbowego za jego pomocą.

 

https://www.podatki.gov.pl/generator-mikrorachunku-podatkowego

dalej...
Podzielona płatność od 01 listopada 2019

Obowiązkowy Split Payment - od 1 listopada 2019 r.

Split payment zastąpi funkcjonującą dotychczas zasadę „odwrotnego obciążenia”. Metoda podzielonej płatności dotyczy tych, którzy do tej pory mieli do czynienia z tą zasadą (jako sprzedający lub kupujący).
 

Split payment polega na:

 • rozdzieleniu płatności wynikającej z faktury na: kwotę netto i kwotę VAT
 • dokonaniu wpłaty tych kwot z zastosowaniem podzielonej płatności (split payment) w banku

 

dalej...

Usługi rachunkowe

Serdecznie zapraszamy także klientów z innych miejscowości województwa wiekopolskiego do skorzystania z usług księgowych biura rachunkowego Geltz z Poznania/dz.Grunwald:

Szybki kontakt

Biuro rachunkowe Plewiska

Biuro Rachunkowe Geltz z Poznania (dzielnica Grunwald) oferuje swoje dobrze dopasowane do Twoich wymagań usługi związane z księgowością również wszystkim tym, którzy mieszkają w pobliskich Plewiskach.

Dobra, mobilna księgowa dotrze do Plewisk

Dzięki dobrej księgowej, nie będziesz już musiał/a zmagać się z trudnymi do zrozumienia i często czasochłonnymi sprawami księgowymi/rachunkowymi w Twojej działalności gospodarczej, czy samodzielnie rozliczać rocznej deklaracji podatkowej.

Nasza mobilna księgowa zajmie się wszystkim szybko i fachowo, w razie potrzeby podpowie najkorzystniejsze rozwiązanie przedstawionego problemu. Będąc na bieżąco z wszystkimi przepisami, pomoże Ci uniknąć błędów i nieprzyjemnych kontroli w Urzędzie Skarbowym.

Usługi księgowe i księgowość online szybko pomogą mieszkańcom Plewisk

Tak dopasowaliśmy usługi księgowe proponowane w naszym Biurze, aby było można spokojnie i szybko z nich skorzystać. Dlatego także dla Plewisk proponujemy nowoczesną a jednocześnie bezpieczną księgowość online, która z pewnością ułatwi życie.

Oto konkretne usługi księgowe, które aktualnie proponujemy Plewiskom:

 • Prowadzenie książki podatkowej przychodów i rozchodów,
 • Prowadzenie ksiąg handlowych,
 • Prowadzenie ewidencji przychodów – rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego,
 • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia oraz rejestrów zakupu i sprzedaży VAT.

Obok nich w Biurze Rachunkowym Geltz proponujemy również:

 • Obsługę kadrową i płacową firm,
 • Odzyskiwanie vat od materiałów budowlanych,
 • Reprezentowanie Klientów w różnych instytucjach (ZUS, Urząd Skarbowy i inne).

O naszej rachunkowości dla Plewisk

Rachunkowość i związane z nią zagadnienia to bardzo ważna sprawa także dla lokalnej społeczności Plewisk. Znając potrzeby Klientów żyjących w Plewiskach, starannie dopasowujemy proponowane zagadnienia z rachunkowości do Twoich indywidualnych potrzeb.

W Biurze Rachunkowym Geltz dla Plewisk świadczymy następujące usługi rachunkowe:

 • Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT dla przedsiębiorców oraz deklaracji rocznych PIT dla osób fizycznych,
 • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
 • Sporządzanie dokumentacji i rozliczeń z ZUS,
 • Sporządzanie sprawozdań GUS.

Jeśli jesteś z Plewisk, pamiętaj, że masz niedaleko dobrą księgową, która chętnie Ci pomoże w prowadzeniu działalności gospodarczej lub rozliczy PIT – dołącz do naszych zadowolonych Klientów nawet teraz!

Plewiska – wieś w województwie wielkopolskim granicząca z Poznaniem; pierwsze znane ślady działalności człowieka na tym terenie sięgają młodszej epoki kamienia;  dawniej posiadłość biskupów poznańskich. Akt lokacyjny Plewiskom został nadany w 1335 roku, a w roku 1987 ich część została włączona do Poznania, jako dzielnica miasta. Obecnie Plewiska utraciły swój pierwotny charakter typowo rolniczy na rzecz miejskiego – dynamicznie rozwijają się tu rzemiosło, usługi i handel.

 

Licznik odwiedzin: 96908
Google plus