biuro rachunkowe Geltz w Poznaniu profesjonalne usługi księgowe dobra księgowa Poznań

Aktualności

Strona 1 z 11  > >>

Zasiłek macierzyński w 2015 roku

Każdej pracującej kobiecie, która ma w niedługim czasie urodzić dziecko przysługuje prawo do zasiłku macierzyńskiego, czyli świadczenia pieniężnych usług z tytułu urodzenia dziecka. Połącznie obowiązków zawodowych z wychowywaniem nowonarodzonego dziecka jest bowiem rzeczą wręcz niewykonalną, dlatego to wsparcie finansowe ma przez okres jednego roku ułatwić założenie lub powiększenie rodziny. Istnieją jednak pewne wymagania, jakie trzeba spełnić aby otrzymać zasiłek macierzyński. Przysługuje on jedynie kobietom, które urodziły dziecko w okresie ubezpieczenia chorobowego bądź urlopu wychowawczego. Podstawą jego przyznania jest przede wszystkim opłacanie składek na ubezpieczenie chorobowe, właśnie dlatego kobiety pracujące na podstawie umowy o pracę nie muszą się martwić o otrzymanie zasiłku. 

dalej...
Zalety posiadania księgowej

Zarządzanie pełną księgowością firmy to bardzo odpowiedzialne zadanie, które należy powierzać jedynie profesjonalnym oraz odpowiedzialnym osobom. Wielu przedsiębiorców przy założeniu firmy zastanawia się czy zatrudnienie księgowej jest opłacalnym posunięciem, inni zwracają się do biur rachunkowych, które przejmują obowiązki księgowe na swoje barki. Niemniej jednak zajmowanie się ewidencją księgową na własną rękę może okazać się zbyt trudnym zadaniem, dlatego dobrze poszukać innego rozwiązania. Zanim przystąpimy do owych poszukiwań dobrze jest odpowiedzieć sobie na parę istotnych pytań, które będą mogły nas nakierować. W niektórych przypadkach może się bowiem okazać, że zatrudnienie księgowej może być jedynie zbędnym wydatkiem, jakiego lepiej unikać. 

dalej...

Usługi rachunkowe

Serdecznie zapraszamy także klientów z innych miejscowości województwa wiekopolskiego do skorzystania z usług księgowych biura rachunkowego Geltz z Poznania/dz.Grunwald:

Szybki kontakt

Biuro rachunkowe Plewiska

Biuro Rachunkowe Geltz z Poznania (dzielnica Grunwald) oferuje swoje dobrze dopasowane do Twoich wymagań usługi związane z księgowością również wszystkim tym, którzy mieszkają w pobliskich Plewiskach.

Dobra, mobilna księgowa dotrze do Plewisk

Dzięki dobrej księgowej, nie będziesz już musiał/a zmagać się z trudnymi do zrozumienia i często czasochłonnymi sprawami księgowymi/rachunkowymi w Twojej działalności gospodarczej, czy samodzielnie rozliczać rocznej deklaracji podatkowej.

Nasza mobilna księgowa zajmie się wszystkim szybko i fachowo, w razie potrzeby podpowie najkorzystniejsze rozwiązanie przedstawionego problemu. Będąc na bieżąco z wszystkimi przepisami, pomoże Ci uniknąć błędów i nieprzyjemnych kontroli w Urzędzie Skarbowym.

Usługi księgowe i księgowość online szybko pomogą mieszkańcom Plewisk

Tak dopasowaliśmy usługi księgowe proponowane w naszym Biurze, aby było można spokojnie i szybko z nich skorzystać. Dlatego także dla Plewisk proponujemy nowoczesną a jednocześnie bezpieczną księgowość online, która z pewnością ułatwi życie.

Oto konkretne usługi księgowe, które aktualnie proponujemy Plewiskom:

 • Prowadzenie książki podatkowej przychodów i rozchodów,
 • Prowadzenie ksiąg handlowych,
 • Prowadzenie ewidencji przychodów – rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego,
 • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia oraz rejestrów zakupu i sprzedaży VAT.

Obok nich w Biurze Rachunkowym Geltz proponujemy również:

 • Obsługę kadrową i płacową firm,
 • Odzyskiwanie vat od materiałów budowlanych,
 • Reprezentowanie Klientów w różnych instytucjach (ZUS, Urząd Skarbowy i inne).

O naszej rachunkowości dla Plewisk

Rachunkowość i związane z nią zagadnienia to bardzo ważna sprawa także dla lokalnej społeczności Plewisk. Znając potrzeby Klientów żyjących w Plewiskach, starannie dopasowujemy proponowane zagadnienia z rachunkowości do Twoich indywidualnych potrzeb.

W Biurze Rachunkowym Geltz dla Plewisk świadczymy następujące usługi rachunkowe:

 • Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT dla przedsiębiorców oraz deklaracji rocznych PIT dla osób fizycznych,
 • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
 • Sporządzanie dokumentacji i rozliczeń z ZUS,
 • Sporządzanie sprawozdań GUS.

Jeśli jesteś z Plewisk, pamiętaj, że masz niedaleko dobrą księgową, która chętnie Ci pomoże w prowadzeniu działalności gospodarczej lub rozliczy PIT – dołącz do naszych zadowolonych Klientów nawet teraz!

Plewiska – wieś w województwie wielkopolskim granicząca z Poznaniem; pierwsze znane ślady działalności człowieka na tym terenie sięgają młodszej epoki kamienia;  dawniej posiadłość biskupów poznańskich. Akt lokacyjny Plewiskom został nadany w 1335 roku, a w roku 1987 ich część została włączona do Poznania, jako dzielnica miasta. Obecnie Plewiska utraciły swój pierwotny charakter typowo rolniczy na rzecz miejskiego – dynamicznie rozwijają się tu rzemiosło, usługi i handel.

 

Licznik odwiedzin: 75764
Google plus